O nas
Twój rozwój osobisty jest naszym celem. Możemy pomóc Ci zmienić swoją energię, aby Twoje życie stało się szczęśliwsze. Dołącz do nas.
czytaj
Zapoznaj się z ofertą
Możesz z nami ćwiczyć Dahn Jogę codziennie. Oferujemy lekcje grupowe dla dorosłych, dzieci i seniorów. A także coaching w formie indywidualnej.
Zobacz grafik naszych zajęć
Zobacz
Umów się na spotkanie
Aby otrzymać najlepszą ofertę cenową, która będzie odpowiadała Twoim potrzebom, umów się na indywidualne spotkanie z nami.
Umów się
Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Sabina Ficek
  Nauczyciel

  Ćwiczenia sprawiły, że ból jest dużo mniejszy i operacja została odwołana.
  Dodatkowo jestem spokojniejsza i mam więcej humoru.

 • Eugenia Krakowczyk
  Senior

  Chodziłam na różne gimnastyki i zawsze po ćwiczeniach czułam się zmęczona, ale tylko po tych zajęciach w centrum Body and Brain czuję się wypoczęta i pełna energii!

 • Antonina Tomala
  Handlowiec

  Od momentu ćwiczeń Body and Brain moje ciśnienie krwi się unormowało. Mój lekarz potwierdził, że dzięki jodze nie potrzebuję już brać tak dużej dawki leków. Naturalnie udało mi się przywrócić do mojego ciała harmonię i równowagę.

 • Bank Zachodni WBK
  Oddziały w Rybniku

  Bardzo pomocne w pracy i po pracy ćwiczenia na radzenie sobie ze stresem, rozluźnienie ciała i koncentrację umysłu. W naszej pracy dużo siedzimy, ćwiczenia pomagają rozluźnić kręgosłup i nadgarstki oraz barki. Umysł jest bardziej klarowny.

 • Karina Adamczyk
  Optyk ul. Kościelna 9 Rybnik

  Czuję się bardziej szczęśliwa. Jestem bardziej otwarta na innych.

Body&Brain - zajęcia jogi w Rybniku

Oferta, którą starannie przygotowaliśmy dla uczestników zajęć organizowanych przez nas w Centrum Body and Brain w Rybniku to oferta skierowana do osób w każdym wieku. Dzieci, osoby dorosłe, seniorzy, a także całe rodziny mogą od poniedziałku do piątku brać udział w lekcjach Body and Brain Yoga Thai Chi, lekcjach których celem jest poprawienie kondycji fizycznej, ale równie mentalnej poprzez rozbudzenie ciała i mózgu, a tym samym wyzbycie się ograniczeń, uświadomienie sobie własnych możliwości i wykorzystywanie ich w zdecydowanie większym stopniu niż dotychczas.

Jeżeli codzienne obowiązki związane z rodziną, szkołą lub pracą powodują, że czujesz się przemęczony/a i zestresowany/a to serdecznie zachęcamy Cię do wzięcia udziału w lekcjach Body and Brain Yoga Thai Chi. Za sprawą technik i ćwiczeń wyciszysz się, nabierzesz dystansu i poprawisz swoją kondycję.

Odwiedź Centrum Body and Brain zlokalizowane przy ulicy Sobieskiego 19 A/4 w Rybniku. Możesz liczyć na nasze kompleksowe i fachowe doradztwo. Zapewniamy, że już po pierwszych zajęciach przekonasz się jak zbawienne walory dla ciała i ducha posiada joga! Co ważne nie musisz zapisywać się na zajęcia, a jedynie przyjść do naszego Centrum i wykupić karnet lub kartę członkowską. Koszt jednej lekcji w zależności od abonamentu, na który się zdecydujesz wynosi od 10 do 30 złotych.

Blog

czytaj

Odwiedź nas:

ul. Sobieskiego 19a/4 (pierwsze piętro), 44-200 Rybnik
Poznaj
nas bliżej
Zadzwoń teraz i umów się na spotkanie
copyright Ola Mason
Wykonanie: SAKOWWW.COM