Opinie naszych studentów
Brygida lat 73

Od 5 lat męczyły mnie szumy w głowie, po położeniu się spać miałam w związku z tym duże problemy ze snem. Rano wstawałam zmęczona i cały dzień chodziłam zmęczona. Na zajęciach w Centrum Body and Brain w Rybniku nauczyłam się, jak poprawić swoje krążenie krwi. Na lekcje przychodzę regularnie raz w tygodniu, a w domu sama codziennie powtarzam ćwiczenia, szczególnie opukiwania i masaż przez pępek. Już po pierwszym miesiącu treningu w Centrum Body and Brain szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu. Rano wstaję wypoczęta. Pragnę także dodać, że przez 5 lat poszukiwałam pomocy u lekarzy, w tym u neurologa. Niestety lekarze nie byli w stanie mi pomóc. Trening Body and Brain polecam absolutnie każdemu.

Sabina Ficek
Nauczyciel

Uczęszczam od maja 2016 roku i ćwiczę w Body and Brain.  Mam poważną dyskopatię i w październiku 2016 roku miałam wyznaczoną operację w Jastrzębiu, mój lekarz twierdził, że jest niezbędna abym mogła funkcjonować bez bólu.


Ćwiczenia Healing Life sprawiły, że ból jest dużo mniejszy i operacja została odwołana.
Dodatkowo jestem spokojniejsza i mam więcej humoru, co z kolei cieszy mojego męża :)
Także polecam wszystkim.

Eugenia Krakowczyk

Chodziłam na różne gimnastyki i zawsze po ćwiczeniach czułam się zmęczona, ale tylko po tych zajęciach w centrum Body and Brain czuję się wypoczęta i pełna energii!

Antonina Tomala
Handlowiec

Od momentu ćwiczeń z kijkiem Healing Lfe w Centrum Body and Brain moje ciśnienie krwi się unormowało. Mój lekarz potwierdził, że dzięki tej metodzie nie potrzebuję już brać tak dużej dawki leków. Naturalnie udało mi się przywrócić do mojego ciała harmonię i równowagę.

Bank Zachodni WBK
Oddziały w Rybniku

Bardzo pomocne w pracy i po pracy ćwiczenia na radzenie sobie ze stresem, rozluźnienie ciała i koncentrację umysłu. W naszej pracy dużo siedzimy, ćwiczenia pomagają rozluźnić kręgosłup i nadgarstki oraz barki. Umysł jest bardziej klarowny. - Manager oddziału WBK w Rybniku.

Karina Adamczyk
Optyk ul. Kościelna 9 Rybnik

Dzięki regularnej praktyce jogi w Rybniku w centrum Body and Brain czuję się bardziej szczęśliwa. Jestem bardziej otwarta na innych. Udało mi się załatwić wiele spraw, które wcześniej wydawały mi się trudne. Na ćwiczeniach zyskało moje ciało, które teraz jest bardziej wysportowane i giętkie. Wreszcie znalazłam coś, co mnie pochłonęło w 100%. Zmieniło się moje postrzeganie wielu rzeczy. Jestem bardzo wdzięczna. Dziękiheart

Aneta Koterba
Reżyser filmowy

Po kilku miesiącach korzystania z oferty Body and Brain poczułam sie spokojniejsza i weselsza. Przestałam się przejmować większością rzeczy, na które nie mam i nie będę mieć wpływu. Regularna praktyka pozwoliła mi się skoncetrować na moich celach i oswoić się z problemami zdrowotnymi. Udało mi się zmienić pracę na lepszą oraz zacząć realizować swoje marzenie. Ćwiczenia są dostosowane do mojej kondycji i ogólnego samopoczucia a nauczyciele są zawsze pomocni i bardzo wspierający. Początkowo byłam nastawiona nieufnie, ale od jakigoś czasu nie umiem sobie wyborazic dobrego dnia bez jogi. 

Jak najbardziej polecam.yes

Anna Switka
Pielęgniarka

Po 5 miesiącach regularnej praktyki jogi Body and Brain przeżyłam niesamowity moment, kiedy to mój mózg się dosłownie obudził. Cały ciężar myśli i emocji, jaki przez lata kumulował się w mojej głowie nagle znikł! Nie czułam się tak lekko, świeżo i pozytywnie od wielu lat. Moje zmysły się wyostrzyły, mój wzrok się poprawił, moja głowa po prostu jest lekka i pozytywna! Zmieniłam pracę, buduję swoje życie od nowa. Moje otoczenie zauważyło, że się zmieniam na lepsze. Dziękuję. wink

Blog

czytaj

Odwiedź nas:

ul. Sobieskiego 19a/4 (pierwsze piętro), 44-200 Rybnik
Poznaj
nas bliżej
Zadzwoń teraz i umów się na spotkanie
copyright Ola Mason
Wykonanie: SAKOWWW.COM